Főállású oktatóink a 2021/2022. tanévben

Név Beosztás
ALBRECHT GYULA
BRANDON W. HERZBERG ANYANYELVI LEKTOR
BALOGH JULIANNA OSZTÁLYFŐNÖK 9.G
BENCZE RÓBERT
BERCZELINÉ SZIRMAI MÁRTA ILONA OSZTÁLYFŐNÖK 12.G
BIRKÉSNÉ KADARKUTI MÁRIA
BORDÁCSNÉ GARÁN KATALIN
BORZOK KÁROLY OSZTÁLYFŐNÖK 13.F1
BRÁDA CSABA ATTILA CSOPORTVEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 11.A
CSERI TAMÁS OSZTÁLYFŐNÖK 13.E1
CSICSMAN GABRIELLA
CSIK LÁSZLÓ
CSITKEI ADRIEN ÉVA
CSUVÁR IMRE
DÁVID MÁRTA GYES
DÁVID-KULIFAI VANDA GYES
DEZSŐ JUDIT MÁRTA OSZTÁLYFŐNÖK 10.E
DÖMÖTÖR ISTVÁN
EDIBOGLU BARTOS GAYE GYES
FEHÉRVÁRI ERNŐ
FEJES NORBERT OSZTÁLYFŐNÖK 9.KNY
FEJESNÉ NAGY KRTISZTINA
FISCHER MARIANN OSZTÁLYFŐNÖK 13.A1
FOGARASI ÁGNES
GACHOVETZ TIBOR
Dr. GÖDE ANDREA OSZTÁLYFŐNÖK 12.D
GULYÁS ZOLTÁN IGAZGATÓHELYETTES
GULYÁS ZOLTÁN 2 CSOPORTVEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 9.F
HALÁSZ JÓZSEF CSOPORTVEZETŐ,  OSZTÁLYFŐNÖK 12.E
HEITER KITTI
HEREDNÉ MÓRICZ ADRIENNE
HORVÁTH LAJOS ZOLTÁN IGAZGATÓ
HORVÁTHNÉ LANGENBACHER MÁRIA KÖNYVTÁROS OKTATÓ
HUNKA- ROSTAHÁZI ESZTER NÓRA IGAZGATÓHELYETTES
JANUS MÁRTA OSZTÁLYFŐNÖK 10.G
KÁLDORNÉ VARGA ÁGNES
KECZERNÉ SZALAI ÉVA
KISS ANTAL ISTVÁN
KOTRUSZ MÁRTON OSZTÁLYFŐNÖK 14.F2
KOVÁCS DÁNIEL OSZTÁLYFŐNÖK 13.D1, INNOVÁCIÓS LABOR LABORVEZETŐ
KOZICSNÉ NAGY GABRIELLA OSZTÁLYFŐNÖK 13.B1
LOVASI JÁNOS
LŐRINCZ LÁSZLÓ OSZTÁLYFŐNÖK 9.A
LUKÁCS KÁROLY OSZTÁLYFŐNÖK 11.E
MÁRTON ZSUZSANNA ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
MOHÁCSI LÁSZLÓ
NÉMETHNÉ BALOGH ZSUZSANNA OSZTÁLYFŐNÖK 12.F
NÉMETH-ZÁMBÓ SZONJA
OZSVÁTH ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 9.D
PAJTÓK SÁNDOR CSABA OSZTÁLYFŐNÖK 11.B
PAJTÓK-VIZSOLYI JÚLIA PÁLYAORIENTÁCIÓS MŰHELY OKTATÓ
PETRÓCZKI LÁSZLÓ
POÓR MÁRIA IGAZGATÓHELYETTES
PUSKÁS MARIANNA OSZTÁLYFŐNÖK 9.B
RING RENÁTÓ CSOPORTVEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 11.G
SCHLAUSZKY SZILÁRD
SCHMIDT FLÓRA SZONJA GYES
SCHWARCZNÉ ZRUFFKÓ ERZSÉBET OSZTÁLYFŐNÖK 10.F
SZEGVÁRI JÁNOS
SZÉKELY ISTVÁN BÉLA
SZELE ZSÓFIA CSOPORTVEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 10.D
SZIKOLÁNÉ FECZKÓ ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 11.A
SZILASSY LÁSZLÓ FERENC ÓRAADÓ
SZLAVIKOVICS ANNA OSZTÁLYFŐNÖK 11.D
SZŰCS RÓBERT
TAKÁCS KRISZTINA CSOPORTVEZETŐ
TIBAI TIBOR BALÁZS OSZTÁLYFŐNÖK 11.E
TÓTH JÓZSEF
TÓTHNÉ HOLLÓSI HENRIETT CSOPORTVEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 12.B
TŐKE FERENC
TRENKA LAJOS TAMÁS
TREXLER FERENCNÉ CSOPORTVEZETŐ – IGAZGATÓI TANÁCSADÓ CSOPORT
UTCZÁSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET
VADÁSZI LÁSZLÓ
VAGYONNÉ HÜBLER NÓRA GYES
VARGA ILDIKÓ ESZTER
VÁRNAI JULIANNA LILLA
VÉGH-RUPERT ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 9.E
VEHOVSZKYNÉ BOKOR ILDIKÓ
VENDÉG SZABOLCS IGAZGATÓHELYETTES
VERBÓCZKY ALEXANDRA
ZSEMBERY RÓBERT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Óraadó OKTATÓINK a 2020/2021-es tanévben

Bordács Ferenc – gépészet
Csesznák Tamás – informatika
Dömötör Gábor – informatika
Dr. Katona József – informatika
Király Alajos György – elektronika
Kovács Ferenc – mechatronika
Simon Sándor – informatika
Takács Gábor – informatika
Theiszné Jáhn Erzsébet – matematika
Simon Zuszanna – műszaki kémia