Oktatóink

Főállású oktatóink a 2020/2021. tanévben

Név Beosztás
ALBRECHT GYULA
MICHAEL JOSEPH COLLINS ANYANYELVI LEKTOR
BALOGH JULIANNA OSZTÁLYFŐNÖK 9.KNY
BERCZELINÉ SZIRMAI MÁRTA ILONA OSZTÁLYFŐNÖK 11.G
BIRKÉSNÉ KADARKUTI MÁRIA
BORDÁCSNÉ GARÁN KATALIN
BORZOK KÁROLY
BRÁDA CSABA ATTILA OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
CSERI TAMÁS
CSICSMAN GABRIELLA
CSIK LÁSZLÓ
CSITKEI ADRIEN ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 12.D
CSUVÁR IMRE
DÁVID MÁRTA GYES
DÁVID-KULIFAI VANDA GYES
DEZSŐ JUDIT MÁRTA OSZTÁLYFŐNÖK 9.E
DÖMÖTÖR ISTVÁN OSZTÁLYFŐNÖK 12.F
EDIBOGLU BARTOS GAYE GYES
FEHÉRVÁRI ERNŐ
FEJES NORBERT
FEJESNÉ NAGY KRTISZTINA
FISCHER MARIANN OSZTÁLYFŐNÖK 12.A
FOGARASI ÁGNES
GACHOVETZ TIBOR
Dr. GÖDE ANDREA OSZTÁLYFŐNÖK 11.D
GULYÁS ZOLTÁN IGAZGATÓHELYETTES
GULYÁS ZOLTÁN 2
HALÁSZ JÓZSEF MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ,  OSZTÁLYFŐNÖK 11.E
HEITER KITTI OSZTÁLYFŐNÖK 12.E
HEREDNÉ MÓRICZ ADRIENNE
HORVÁTH LAJOS ZOLTÁN IGAZGATÓ
HORVÁTHNÉ LANGENBACHER MÁRIA KÖNYVTÁROS TANÁR
HUNKA- ROSTAHÁZI ESZTER NÓRA IGAZGATÓHELYETTES
JANUS MÁRTA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 9.G
KÁLDORNÉ VARGA ÁGNES DIÁKSZÍNPAD VEZETŐ TANÁR
KÁLMÁN SÁNDOR JÓZSEF
KECZERNÉ SZALAI ÉVA NYUGALMAZOTT, ÓRAADÓ
KISS ANTAL ISTVÁN
dr. KISTELEKI PÉTER
KOTRUSZ MÁRTON
KOVÁCS DÁNIEL INNOVÁCIÓS LABOR LABORVEZETŐ, Arconic szakkör vezető
KOZICSNÉ NAGY GABRIELLA OSZTÁLYFŐNÖK 13.B1
LOVASI JÁNOS
LŐRINCZ LÁSZLÓ MŰHELYFŐNÖK
LUKÁCS KÁROLY OSZTÁLYFŐNÖK 10.E
MÁRTON ZSUZSANNA ÉVA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ
MÉSZÁROS MAGDOLNA
MOHÁCSI LÁSZLÓ
NÉMETHNÉ BALOGH ZSUZSANNA OSZTÁLYFŐNÖK 11.F
NÉMETH-ZÁMBÓ SZONJA GYES
OZSVÁTH ÉVA
PAJTÓK SÁNDOR CSABA OSZTÁLYFŐNÖK 10.B
PAJTÓK-VIZSOLYI JÚLIA
PEREDY TIBOR
PETRÓCZKI LÁSZLÓ
POÓR MÁRIA IGAZGATÓHELYETTES
PUSKÁS MARIANNA RÉSZMUNKAIDŐ
RING RENÁTÓ MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 10.G
SCHLAUSZKY SZILÁRD
SCHMIDT FLÓRA SZONJA OSZTÁLYFŐNÖK 12.B
SCHWARCZNÉ ZRUFFKÓ ERZSÉBET
SZEGVÁRI JÁNOS OSZTÁLYFŐNÖK 12.D
SZÉKELY ISTVÁN BÉLA
SZELE ZSÓFIA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 9.D
SZIKOLÁNÉ FECZKÓ ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 10.A
SZILASSY LÁSZLÓ FERENC NYUGALMAZOTT, ÓRAADÓ
SZLAVIKOVICS ANNA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ, OSZTÁLYFŐNÖK 10.D
SZŰCS RÓBERT OSZTÁLYFŐNÖK 9, F, 14.E2
TAKÁCS KRISZTINA MUNKAKÖZÖSSÉG VEZETŐ
TIBAI TIBOR BALÁZS OSZTÁLYFŐNÖK 10.E
TÓTH JÓZSEF OSZTÁLYFŐNÖK 13.A1
TÓTHNÉ HOLLÓSI HENRIETT OSZTÁLYFŐNÖK 11.B
TRENKA LAJOS TAMÁS
TREXLER FERENCNÉ
UTCZÁSNÉ MÉSZÁROS ERZSÉBET
VADÁSZI LÁSZLÓ
VAGYONNÉ HÜBLER NÓRA GYES
VARGA ILDIKÓ ESZTER OSZTÁLYFŐNÖK 13.F1
VÁRNAI JULIANNA LILLA OSZTÁLYFŐNÖK 13.F2
VÉGH-RUPERT ÉVA OSZTÁLYFŐNÖK 12.G
VEHOVSZKYNÉ BOKOR ILDIKÓ
VENDÉG SZABOLCS IGAZGATÓHELYETTES

Óraadó OKTATÓINK a 2020/2021-es tanévben

Bordács Ferenc – gépészet
Csesznák Tamás – informatika
Dömötör Gábor – informatika
Dr. Katona József – informatika
Király Alajos György – elektronika
Kovács Ferenc – mechatronika
Simon Sándor – informatika
Takács Gábor – informatika
Theiszné Jáhn Erzsébet – matematika
Simon Zuszanna – műszaki kémia